MISS PRINCESS OF THE WORLD

Úřadující vítězkou Miss Princess of the World je slečna Andella Chileshe Matthews ze Zambie.

Úvodní stránka » Média » Vítězkou Miss Princess of the World 2011 je dívka z Mexika!

Vítězkou Miss Princess of the World 2011 je dívka z Mexika!

IMG_7888

V sobotu 1. října 2011 proběhl v TOP HOTELU Praha finálový galavečer soutěže Miss Princess of the World 2011.
O korunku a titul Princezny světa se zde utkalo čtyřicetdva krásek z celého světa. Kolem osmé hodiny večerní se tak začali do kongresového sálu v TOP HOTELU v Praze scházet návštěvníci, aby ocenili krásu a talent finalistek soutěže, pro které byl závěrečný večer vyvrcholením náročného desetidenního soustředění.

Galavečer zahájila malá retrospektiva do historie soutěže Miss Princess of the World a pak se již ujali
slova Jan Čenský a Michaela Ochotská, kteří celý slavnostní večer moderovali. Ti následně představili divákům i odborné porotě všechny dívky v okouzlujících národních kostýmech.

Porota bývá každoročně složena z významných osobností, mezi něž patří osobnosti českého showbussinesu, např.
Felix Slováček, velvyslanci, národní organizátoři a další. V porotě soutěže rovněž zasedla loňská vítězka z Litvy Démanté Bubelité, prezident soutěže Ing. Viktor Krča a další. Gerálními partnery letošního světového finále se staly  společnosti Geofin a LR Buksa & Partner.

Další představení začala první soutěžní disciplína – módní přehlídka, při které se dívky předvedly ve večerních šatech návrhářky Jiřina Tauchmanové. Došlo i na předání prvního  titulu – Miss Foto, který získala Viktoriya Nimets z Ukrajiny.
Miss Foto volili sami diváci  pomocí internetu, kde návštěvníci oficiálních stránek mohli hlasovat podle  vystavených fotografií pro dívku, která se jim nejvíce líbila.

V průběhu večera vyhlásili  moderátoři vítězky ještě několik dalších titulů doprovodných soutěží, např. Best National Costume – nejlepší národní kostým, který získala jednadvacetiletá Soyini Fraser z Guyany nebo Miss Talent, kde zvítězila Szonja Dudik, reprezentující Maďarsko.

Diváci mohli také průběžně  sledovat videoreportáže z promotion soutěže, které se tentokrát odehrálo v královských městech, hradech a zámcích v České republice, a řadu  doprovodných vystoupení, včetně čtyř nejlepších vystoupení Miss Talent. Své umění na pódiu také předvedli nejen naši známí zpěváci a hudebníci, např. Marek Ztracený, Ilona Stryová, Vlasta Horváth, Jaroslav Svěcený s dcerou, ale také hosté ze zahraničí, např. italský zpěvák Carmine Dorsi.

Pak již začaly pro dívky horké chvilky, neboť po následných soutěžních disciplínách – módní přehlídce šatů a
promenády v plavkách nastoupilo první vyřazovací kolo. Porota v průběhu večera vybrala pouhých devět superfinalistek, které v soutěži pokračovaly až do konce (dívka z České republiky, Filipín, Guyany, Maďarska, Malty, Mexika, Slovenska, Španělska, Vietnamu ).

Poté přišla na řadu velice  obávaná disciplína – rozhovory.  Dívky, ač oblečeny do překrásných šatů a šperků kreativní ředitelky soutěže, gruzínské návrhářky Irmy Manjgaladze, již nemohly nic schovat za krásný úsměv, fantastické míry a úžasný vzhled. Od té chvíle už bylo vše na odborné porotě, která přidělila rozhodující body a po jejich, notářsky ověřeném, sečtení nastal nejslavnostnější okamžik večera – korunovace. V závěrečném defilé předstoupily před diváky znovu v šatech (návrhář) všechny dívky a moderátor Jan Čenský vyhlásil :

Miss Sympatie Princess of the World 2011 – Diana Sunshine Rademann z Filipín

II.Vicemiss Princess of the World 2011 – Yen Cao  z Vietnamu

I.Vicemiss Princess of the World 2011 – Michaela Karaková ze Slovenska

Miss Princess of the World 2011 – Carmen Isabel Chavez z Mexika

O soutěži

Partneři

logo-remarkplast-compouding Satum

Více >>

News

Princess Golf Academy 2017

27.6.2017

archiv