MISS PRINCESS OF THE WORLD

Úřadující vítězkou Miss Princess of the World je slečna Andella Chileshe Matthews ze Zambie.

Úvodní stránka » News » Novinky » Vítězkou Miss Princess of the World 2010 je dívka z Litvy!

Vítězkou Miss Princess of the World 2010 je dívka z Litvy!

promo9

V sobotu 2. října 2010 proběhl v TOP HOTELU Praha finálový galavečer soutěže Miss Princess of the World 2010. O korunku a titul Princezny světa se zde utkalo čtyřicet jedna krásek z celého světa. Kolem osmé hodiny večerní se tak začali do kongresového sálu v TOP HOTELU v Praze scházet návštěvníci, aby ocenili krásu a talent finalistek soutěže, pro které byl závěrečný večer vyvrcholením náročného desetidenního soustředění.

 

 

Galavečer zahájila malá retrospektiva do historie soutěže Miss Princess of the World a pak se již ujali slova Jan Čenský a Michaela Ochotská, kteří celý slavnostní večer moderovali. Ti následně představili divákům i odborné porotě všechny dívky v okouzlujících národních kostýmech.

Porota bývá každoročně složena z významných osobností, mezi něž patří osobnosti českého showbussinesu, např. Felix Slováček, velvyslanci, národní organizátoři a další. V porotě soutěže rovněž zasedla loňská vítězka z Nicaraguy Kathiel Davionnie Lampson Carter, prezident soutěže Ing. Viktor Krča a další. Gerálními partnery letošního světového finále se staly společnosti Geofin a LR Buksa & Partner.

Další představení začala první soutěžní disciplína – módní přehlídka, při které se dívky předvedly ve večerních šatech módního návrháře Luďka Hanáka, Došlo i na předání prvního titulu – Miss foto, který získala dívka z Lotyšska Kate Ločmele. Miss foto volili sami diváci pomocí internetu, kde návštěvníci oficiálních stránek mohli hlasovat podle vystavených fotografií pro dívku, která se jim nejvíce líbila.

 

 

finale1finale2finale3finale4

 • V průběhu večera vyhlásili moderátoři vítězky ještě několik dalších titulů doprovodných soutěží, např. Princezna města Polička, který získala naše finalistka Alice Kocáková z Brna nebo Miss Talent, kde zvítězila exotická Armika Mutro, reprezentující Trigidad a Tobago.
 • Diváci mohli také průběžně sledovat videoreportáže z promotion soutěže v České Republice i v Maďarsku a řadu doprovodných vystoupení, včetně čtyř nejlepších vystoupení Miss Talent. Své umění na pódiu také předvedli nejen naši známí zpěváci a hudebníci, např. Felix Slováček, Ilona Strijová, ale také hosté ze zahraničí, např. světoznámá operní pěvkyně Olga Romanko Primavera.
 • Pak již začaly pro dívky horké chvilky, neboť po následných soutěžních disciplínách – módní přehlídce šatů a promenády v plavkách nastoupilo první vyřazovací kolo. Porota v průběhu večera vybrala pouhých devět superfinalistek, které v soutěži pokračovaly až do konce (dívka z Bolívie, České republiky, Číny, Litvy, Maďarska, Itálie, Nikaraguy, Slovenska a Venezuely).
 • Poté přišla na řadu velice obávaná disciplína – rozhovory, v níž už soutěžící nemohly nic schovat za krásný úsměv, fantastické míry a úžasný vzhled. Od té chvíle už bylo vše na odborné porotě, která přidělila rozhodující body a po jejich, notářsky ověřeném, sečtení nastal nejslavnostnější okamžik večera – korunovace.
  V závěrečném defilé předstoupily před diváky znovu v šatech módní návrhářky Jiřiny Tauchmanové všechny dívky a moderátor Jan Čenský vyhlásil :
 • Miss Sympatie Princess of the World 2010 – Stefany Suarez Justiniano z Bolívie
   
 • II.Vicemiss Princess of the World 2010 – Jhoanny Sarahi Jimenez z Venezuely
 • I.Vicemiss Princess of the World 2010 – Raffaella Campagna z Itálie
 • Miss Princess of the World 2010 – Deimante Bubelyté z Litvy

O soutěži

Partneři

logo-remarkplast-compouding Satum

Více >>

News

Princess Golf Academy 2017

27.6.2017

archiv