MISS PRINCESS OF THE WORLD

Úřadující vítězkou Miss Princess of the World je slečna Andella Chileshe Matthews ze Zambie.

Úvodní stránka » Média » Světové finále soutěže proběhne v Ostravě

světové finále soutěže proběhne v Ostravě

Celosvětové finále soutěže krásy Miss Princess of the World 2014 proběhne v České republice, finalistky se představí publiku v moravskoslezské metropoli v Ostravě.

Ostrava bude dějištěm světové soutěže krásy Miss Princess of the World 2014

10. 4. 2014/ Světové finále mezinárodní soutěže krásy a komunikačních dovedností Miss Princess of the World 2014, která jako jediná přiváží do České republiky několik desítek nejkrásnějších dívek z celého světa, se uskuteční 10. října v multifunkční hale ČEZ Aréna v Ostravě. Diváci se mohou těšit na velkolepou výpravnou show doprovázenou špičkovým symfonickým orchestrem s účastí nejpůvabnějších finalistek národních kol z tradičních i exotických destinací v čele s úřadující vítězkou Miss Princess of the World třiadvacetiletou Carmen Isabel Hernandez Chavez z Mexika. Vstupenky na slavnostní galavečer, kde vystoupí za doprovodu symfonického orchestru celá řada tuzemských i zahraničních umělců. Vstupenky na slavnostní galavečer, který slibuje neopakovatelné zážitky, celou řadu výjimečných vystoupení domácích i zahraničních umělců, tanečních čísel i atraktivní představení gladiátorů (to vše za doprovodu špičkového symfonického orchestru, hudebních sólistů a pěveckého sboru) budou k dostání v sítích Ticketpro a v předprodeji ČEZ Arény.  

Miss Princess of the World je jedinečnou mezinárodní soutěží pro dívky ve věku od 16 do 26 let, která v současné době patří do Top pětky světově nejprestižnějších soutěží krásy. „ Princezny světa mají být nejen půvabné a elegantní, ale chytré i schopné dámy, prezentující sebe a svou zemi v některém ze světových jazyků,“ vysvětlil prezident soutěže Ing. Viktor Krča s tím, že Miss Princess of the World  se od klasických soutěží krásy odlišuje zařazením i jiných disciplín.  „Dívky musí přesvědčit porotu, že umí pracovat s moderními komunikačními nástroji a zvládnou základy diplomatického protokolu. Dalším rozdílem je spojení krásy a byznysu. Součástí finálového dne je konference Business Fórum s účastí představitelů obchodních zastoupení, zahraničních investorů a významných firem,“ zdůraznil prezident a dodal, že během slavnostního galavečera nebudou chybět ani přitažlivé disciplíny pro diváky jako například předvedení  národních kostýmů, promenáda v plavkách ři  společenských šatech předních návrhářů. 

Miss Princess of the World je jedinou soutěží na světě, kde v sále zasedá porota složená z pěti desítek  osobností z řad  ambasadorů, celebrit, VIP osobností, národních  organizátorů a partnerů. Do hlasování napříč kontinenty budou navíc zapojeny další vybrané osobnosti, které odešlou své hlasy a pozdraví diváky v srdci Evropy on-line prostřednictvím telekonference. Průběh finálového klání bude přenášen do zahraničí prostřednictvím satelitního vysílání pro Evropu, Asii a Afriku, internetu a zpravodajství domácích a zahraničních televizních štábů.

Všechny národní delegátky přiletí do České republiky na Letiště Václava Havla v Praze zhruba deset dnů před galavečerem na finálové soustředění. Na princezny světa čeká bohatý doprovodný program v Praze, Plzeňském, Jihomoravském a Moravskoslezském kraji, kdy navštíví historické památky, galerie, muzea, lázně a řadu dalších zajímavých míst, kde se zapojí do akcí i setkání s výraznými osobnostmi, obchodními partnery a veřejností a zažijí i spoustu sportovních a adrenalinových aktivit. 

Doprovodné Business Fórum ve spolupráci s konferencí „Investement & Business Fórum 2014“ organizovanou Sdružením pro rozvoj Moravskoslezského kraje, nabídne kromě odborných přednášek, prezentací a workshopů také ochutnávku etnických kuchyní mezinárodní propojení a propagaci business zdravého životního stylu.  „Letošní ročník Miss Princess of the World se vyznačuje dvěma novinkami. Kromě krásných dívek přivážíme i etnické kuchyně. Návštěvníci budou mít jedinečnou příležitost vidět přípravu různých pochutin a otestovat národní speciality. A protože hlavním smyslem soutěže není jen ukázka dokonalých křivek mladých dívek, ale i jejich šarmu, vtipu, znalostí a dovedností, podporujeme každou zajímavou možnost jak ukázat, že i zdravý životní styl je správnou cestou k dosažení vnitřní spokojenosti a krásy,“ uvedl Ing. Viktor Krča.   

Miss Princess of the World má dvanáctiletou tradici, během níž se podařilo rozvinout úspěšnou a dlouhodobou spolupráci se státní správou, především ambasádami zúčastněných zemí.  „Až do roku 2011 jsme pořádali finále každý rok, před dvěma lety jsme přešli na dvouleté periody. Jeden rok probíhá promotion soutěže se světovými vítězkami a výběry národních dívek, další rok pak světové finále. Počet přihlášených zemí rok od roku stoupá, v roce 2012 jich bylo 53.  Dívky přijíždí z různých zemí Afriky, Ameriky, Asie a Evropy, přibyly i zástupkyně například z Kanady či Argentiny.  Miss Princess of the World je tak především zajímavá svou kulturní pestrostí, “ popsala ředitelka produkce Michaela Řešutová. V současné době se na soutěž připravuje kromě České republiky přibližně šedesát zemí. 

O soutěži

Partneři

logo-remarkplast-compouding Satum

Více >>

News

Princess Golf Academy 2017

27.6.2017

archiv