MISS PRINCESS OF THE WORLD

Úřadující vítězkou Miss Princess of the World je slečna Andella Chileshe Matthews ze Zambie.

Úvodní stránka » News » Prohlédněte si modely, které si oblékají Princezny světa!

Prohlédněte si modely, které si oblékají Princezny světa!

hanak3

Luděk Hanák, známý český módní návrhář a dlouholetý spolupracovník soutěže Miss Princess of the World® nedávno nově oblékl také svou internetovou prezentaci.

Na  stránkách ludekhanak.com, kterým novou elegantní image dodalo grafické studio CLWS, najdete nejen novinky z návrhářovy módní tvorby nebo nejnovější přehlídky, ale také bohatou fotogalerii modelů z minulých kolekcí. V rámci akce Miss Princess of the World® se s jeho tvorbou můžete setkávat pravidelně jak v Česku tak v zahraničí.

V několika posledních letech pravidelně obléká dívky na celosvětové finále, letos v jeho letních večerních modelech okouzlovalo italské obdivovatele také deset finalistek českého národního výběru Miss Princess of the World® Czech 2010 na finálovém večeru v italském městě San Menaio.

 

 

hanak1hanak2hanak3

  • Jak nám prozradil sám Luděk Hanák, právě teď dokončuje novou autorskou kolekci, kterou představí již prvního října v Mohelnici – na své tradiční módní přehlídce autorské tvorby s názvem TOP Style.
  • S jeho úžasnými  modely se pak v říjnu budou moci příznivci módy setkat také na letošním finále soutěže Miss Princess of the World® 2010 v Top Hotelu Praha. Jako každý rok zde v rámci volby královny krásy proběhne několik exkluzivních přehlídek, na nichž se v modelech návrhářů předvede pětačtyřicet krásných dívek z celého světa.

O soutěži

Partneři

logo-remarkplast-compouding Satum

Více >>

News

Princess Golf Academy 2017

27.6.2017

archiv