MISS PRINCESS OF THE WORLD

Úřadující vítězkou Miss Princess of the World je slečna Andella Chileshe Matthews ze Zambie.

Úvodní stránka » News » Novinky » Princezny světa se ukázaly ve čtvrtek mezi pražskou smetánkou

Princezny světa se ukázaly ve čtvrtek mezi pražskou smetánkou

IMG_2668

První zastávka na Václavském náměstí byla v podvečer tohoto dne v restauraci Half &Half. Tak jak již název vystihuje, v centru města zde najdete za poloviční ceny dvojnásobné porce výborné mezinárodní kuchyně a to od české svíčkové a guláše až po řecký gyros, vyhlášenou pizzu ale také nejlepší zmrzlinu v Praze. Vše je domácí výroba z kvalitních surovin. Pan Vasilis Gialaouzidis vřele přivítal princezny a splnil jim všechna sladká přání co se zákusků, zmrzliny a dortů týká. Princezny byly potěšeny příjemnou obsluhou a velkými prostory v prvním patře. Největší nadšení sklidily ale dorty, které si zde objednávají i naše české celebrity.

Program poté zavedl finalistky soutěže Miss Princess of the World na Václavské náměstí do známého obchodního centra Palác Koruna, kde právě probíhalo slavnostní otevření libanonské restaurace El Emir a módního obchodu Denny Rose. Moderátor Petr Rychlý přivítal Princezny světa na jevišti, kde se prezentovaly před zraky desítek objektivů.

Společně s finalistkami Miss Princess of the World si tak mohlo připít mnoho známých osobností. Slavnostní událost poctili svou přítomností například Helena Vondráčková s manželem, módní návrhářka Blanka Matragi, moderátorky Ilona Voldánová a Marta Ondráčková, Michal David a v neposlední řadě Felix Slováček, který s dívkami pokračoval na krátkou večeři do restaurace El Emir.

Finalistky soutěže Miss Princess of the World poté navštívily music bar Mazaný Králíček, kde právě probíhala již tradiční párty magazínu LOOK. Zpěvačka Olga Lounová, moderátorka večera, přivítala Princezny světa napódiu. Atmosférický music bar ve stylu známého filmu Pulp Fiction přilákal například českou vicemiss Báru Kolářovou, dirigenta Petra Chromčáka a známého hudebníka Felixe Slováčka, který pro tento večer pojil svůj program s harmonogramem soutěže.

O soutěži

Partneři

logo-remarkplast-compouding Satum

Více >>

News

Princess Golf Academy 2017

27.6.2017

archiv