MISS PRINCESS OF THE WORLD

Úřadující vítězkou Miss Princess of the World je slečna Andella Chileshe Matthews ze Zambie.

Úvodní stránka » News » Poslední promotion českého národního výběru 2010

Poslední promotion českého národního výběru 2010

Czech 2010

Česká část mezinárodní soutěže Miss Princess of the World 2010 došla do cíle. Dne 3. června 2010 se sešlo v Ostravě všech pět dívek, které na finálovém galavečeru českého národního výběru 22. května 2010 v Itálii v rámci finálového dne mezinárodního kulturního festivalu „Felicita“ Gargano získaly některý z titulů.
V rámci opening party v hotelu Vista jim byly slavnostně předány ceny.

Vítězku Alici Kocákovou, I.vicemiss Lenku Hovorkovou., II. vicemiss Elišku Baťovou, Miss Foto – Terezu Jinochovou a Miss Sympatie – Gabrielu Bendovou pak čekaly ještě dva dny promotion po České republice.

V pátek 4. června se dívky zúčastnily brněnského veletrhu Autotec & Autosalon a prezentace nového elektrobusu a následně odjely i s organizačním týmem do Vestce u Prahy, kde se zúčastnily akce Balonová fiesta.

Celá finálová desítka českého národního výběru se pak setká až začátkem října (2.10.2010) na světovém finále, kam bylo zbývajících devět dívek, po ukončení českého finále, pozváno prezidentem soutěže, panem Viktorem Krčou. Jen jedna z nich však bude mít pozici o malinko těžší, neboť se světového finále 2. října v Praze v kongresovém sále Top Hotelu Praha nezúčastní jako host, nýbrž jako reprezentantka za Českou republiku a bude se snažit uspět v konkurenci dalších čtyřiačtyřiceti dívek z celého světa.

Českou republiku bude v tomto ročníku reprezentovat devatenáctiletá Alice Kocáková z Brna, která letos v květnu zvítězila v národním kole na finálovém galavečeru, který se konal v italském Rodi Garganico v rámci multikulturního uměleckého festivalu Felicita. Zde ji z desítky krásných českých dívek zvolila odborná porota, kterou zaujala nejen svým vzhledem, ale také jazykovými znalostmi a úchvatným scénickým tancem ve volné disciplíně.

O soutěži

Partneři

logo-remarkplast-compouding Satum

Více >>

News

Princess Golf Academy 2017

27.6.2017

archiv