MISS PRINCESS OF THE WORLD

Úřadující vítězkou Miss Princess of the World je slečna Andella Chileshe Matthews ze Zambie.

Úvodní stránka » News » Otevírání polygonu - Libros

Středeční dopoledne věnovaly dívky sportu, odpoledne se pak přesunuly do firmy Libros. Zde se jednak účastnily otevření nového polygonu, ale také měly možnost svést se v burácejících terénních autech v Centru bezpečné jízdy Ostrava.

„Mít ve své firmě Miss Princess of The World je velká čest. Musím ale také dodat, že už jsou tu potřetí a pokaždé je to lepší a lepší. Hodně jsme se snažili a připravovali tuto show docela dlouho. Věřím tomu, že budou misky spokojené,“ řekl majitel firmy Libros Libor Václavík. Pan Václavík se skutečně nemusel obávat. Po úvodních oficialitách totiž dívky nasedly do vozů a nové zážitky mohly směle začít. „Bylo to úžasné! Jak jsme jeli dolů a zase nahoru. Nejdřív jsem se bála, ale pak přišel obrovský adrenalin a radost,“ souhlasila miss Namibie Ester Ndapewoshali Shatipamba.

Miss se také byly podívat v Centru bezpečné jízdy pro nejmenší. Zde na ně netrpělivě čekaly malé děti, které slečnám předvedly, jak se správně jezdí v autech a co znamená projet kolem kolony Miss Princess. „Děti jsou opravdu sladké,“ rozplývala se miss Austrálie Charlotte-Anne Burbidge.

A jaké spojení vidí majitel firmy Libros mezi krásnými ženami a silnými auty? Tedy jaký je důvod návštěvy Miss Princess of The World? „Spojovacím elementem je právě Centrum bezpečné jízdy. Začínáme tady u těch nejmenších. Na silnicích je velice nebezpečno, takže musíme dělat něco pro to, aby děti vyrostly v krásné ženy a muže. Takže spojení ženské krásy a těžkých nákladních vozů vidíme hlavně v kontrastu. Dva extrémy a mezi nimi vše ostatní. Tedy bezpečí na silnicích a vše, o čem se bavíme,“ uzavírá Libor Václavík.

O soutěži

Partneři

logo-remarkplast-compouding Satum

Více >>

News

PRINCESS GOLF ACADEMY 2017

19.6.2017

archiv