MISS PRINCESS OF THE WORLD

Úřadující vítězkou Miss Princess of the World je slečna Andella Chileshe Matthews ze Zambie.

Úvodní stránka » News » Miss ve stíhačce

Jedním z dárků, které obdržela nově zvolená Miss Princess of the World 2014 byl i let stíhačkou od společnosti Aero Vodochody. V neděli 12. 10. 2014 se tedy Andella Chileshe Matthews vznesla do oblak ve stíhačce Aero L39 Albatros.

Vše začalo na letišti Leoše Janáčka v Ostravě, kam si pro Andellu přiletěli zástupci společnosti Aero Vodochody. Svým letadlem ji přepravili do sídla společnosti, kde už čekala kýžená stíhačka. Andella se musela obléknout do speciální kombinézy, prošla teoretickou přípravou a mohla usednout do kokpitu.

Let trval asi 20 minut, které si úřadující Miss Princess of the World patřičně užila. „Byla to úžasná příležitost. Letěli jsme nahoru a dolů a nahoru a dolů. Nejdřív jsem se trochu bála, ale za pár vteřin to byla už jen bláznivá zkušenost,“ řekla hlavní aktérka letu Andella Chileshe Matthews.

Po úspěšném přistání musela Miss Princess of the World projít krátkou rekonvalescencí a na závěr udělat pár vzpomínkových fotografií pro ty, kteří nemohli být v kokpitu spolu s ní.

O soutěži

Partneři

logo-remarkplast-compouding Satum

Více >>

News

PRINCESS GOLF ACADEMY 2017

19.6.2017

archiv