MISS PRINCESS OF THE WORLD

Úřadující vítězkou Miss Princess of the World je slečna Andella Chileshe Matthews ze Zambie.

Úvodní stránka » News » Miss Princess of The World se stala Andella Chileshe Matthews

Světové finále soutěže krásy Miss Princess of the World 2014 proběhlo v pátek 10. října 2014 v ČEZ Aréně v Ostravě.  Pět desítek porotců zvolilo nejkrásnější „princeznou“ světa Andella Chileshe Matthews ze Zambie. První vicemiss se stala Češka Monika Vaculíková a druhou vicemiss Daiana Ayelén Arlettaz z Argentiny. „Jsem šťastná, opravdu velice šťastná. První, co jsem po výhře udělala, byl telefonát mamince do Zambie. Slyšela jsem v telefonu, jak doma všichni jásají,“ říkala přešťastná vítězka. „Věřím, že výhra pomůže Zambii, že naši zemi zviditelní. Zažila jsem nádherný týden v České republice. Nadchly mě zámky, něco takového u nás nemáme. Okouzlil mě Pražský hrad a Karlův most, právě na něm jsem se rukou dotkla šťastného místa na jedné ze soch, kterého se dotýkají všichni lidé. To mi přineslo štěstí,“ radovala se Andella Chileshe Matthews.

„Tajně jsem si přála dostat se do nejlepší trojice, což se mi splnilo. Je to velký úspěch, největší v mé kariéře. Jsem moc ráda, že se finále konalo v Ostravě, protože mě mohli přijet podpořit z rodného Bruntálu mí známí a kamarádi. Moc mi to pomohlo,“ zářila Monika Vaculíková.

„Vítězka má charisma, je krásná a inteligentní,“ pochválil rozhodnutí poroty prezident soutěže Ing. Viktor Krča. „Soutěž Miss Princess of the World je určena pro dívky ve věku od 16 do 26 let a patří do první pětky nejprestižnějších soutěží krásy ve světě. Toto klání se odlišuje od ostatních soutěží krásy zařazením disciplín, při kterých dívky předvedou, že zvládají práci s moderními komunikačními prostředky a také že si osvojily základy diplomatického protokolu,“ zdůraznil Ing. Viktor Krča. 

Čtyřicet dívek z celého světa předvedlo během finálového večera národní kostýmy a společenské šaty předních českých návrhářů Jitky Stauder, Jiřiny Tauchmanové, Vlory Kasappoli a Luďka Hanáka. Finalistky prezentovaly svou zemi v některém ze světových jazyků. A samozřejmě nechyběla ani oblíbená promenáda v plavkách.

Miss Princess of the World: Andella Chlishe Matthews, Zambie

1. vicemiss: Monika Vaculíková, Česká republika

2. vicemiss: Daiana Ayelén Arlettaz, Argentina

Miss Sympatie: Ester Ndapewoshali Shatipamba, Namibie

Miss Talent: Pinar Akilveren, Turecko

Miss Foto: Maria Elena Martos Villalba, Španělsko

Nejlepší národní kroj: Berenice Xuyamy Quezada Herrera, Nikaragua

Ostravské finále doprovázela řada dobročinných akcí. „V odpoledním Kabelkovém veletrhu jsme vybrali 37 450 korun,“ potvrdila zakladatelka nadačního fondu Šťastná hvězda Alena Skovajsová. Na after party se vydražily kabelky VIP osobností za 17 500 Kč. „Tyto prostředky obdržela nadace Šťastná hvězda. Ta je použije na terapii mentálně postižených šestiletých dvojčat Vašíka a Jarouška z Ostravy. Pojišťovna totiž potřebnou terapii nehradí a rodiče si ji nemohou dovolit,“ sdělil prezident soutěže Ing. Viktor Krča.

www.missprincessworld.com

www.princeznysveta.cz

facebook: Miss Princess of theWorld

 

Hlavními partnery světového finále jsou společnosti Satum Czech s.r.o a JC Trans s.r.o.

O soutěži

Partneři

logo-remarkplast-compouding Satum

Více >>

News

PRINCESS GOLF ACADEMY 2017

19.6.2017

archiv