MISS PRINCESS OF THE WORLD

Úřadující vítězkou Miss Princess of the World je slečna Andella Chileshe Matthews ze Zambie.

Úvodní stránka » News » Miss Princess of the World s klinikou GiSant zajistila operaci

Miss Princess of the World s klinikou GiSant zajistila operaci pro Bedříška Svobodu!

Vážení  obchodní a mediální přátelé a spolupracující partneři.

Dovolujeme si Vám tímto sdělit ještě jednu aktuální a pozitivní informaci, především pak pro nemocného Bedříška Svobodu.

Na charitativní akci pro nadační fond dne 10.10.2015 v DKO Jihlava se mimo finanční dar Miss Princess od the World a jejich partnerů ( celkem 30.000,- Kč) nepovedlo nadačnímu fondu Šťastná hvězda  zajistit z výtěžku této akce další  částku.

Miss Princess of the World se proto následně rozhodla v této věci intervenovat a v rámci domluvy s jedním ze svých partnerů, klinikou GiSant Clinic v Karlových Varech, vedenou Dr. Filipem Santini, zajistila provedení této operace s názvem „Uzybat“  

přímo v prostorách kliniky. Náklady na platbu operačního sálu, personálu, hospitalizace a medikace tak ponese na svých bedrech klinika GiSant v plné výši (odhadované náklady vč. hospitalizace cca 100.000,- Kč),

díky čemuž po přidání výše uvedené vybrané částky na platbu ukrajinského lékaře, který operaci provádí, bude tedy možno celou operaci pro Bedříška Svobodu díky Miss Princess of the World zrealizovat.

 

Děkujeme tedy ještě jednou všem za spolupráci 

O soutěži

Partneři

logo-remarkplast-compouding Satum

Více >>

News

PRINCESS GOLF ACADEMY 2017

19.6.2017

archiv