MISS PRINCESS OF THE WORLD

Úřadující vítězkou Miss Princess of the World je slečna Andella Chileshe Matthews ze Zambie.

Úvodní stránka » Média » Miss Princess of the World – na sněhu

Miss Princess of the World – na sněhu

8.- 9. února 2013 za krásného počasí v nádherném prostředí  lyžařského  areálu Kněžický vrch v Krkonoších  proběhla druhá , sportovně zábavná část zahajovací akce roku 2013 s příhodným názvem Miss na sněhu. Touto zábavnou sportovní show na sněhu pro partnery a bývalé účastnice soutěže zahajují organizátoři každoročně v netradičním a neformálním duchu nový ročník a ani letos tomu nebylo jinak. Účastníci si tak mohli zasoutěžit jak v klasických , tak i netradičních  zimních disciplínách (slalomu, čtyřkolkách, sněžnicích, bungerunningu, painballu , sumo, jízdě na elektrickém  býku či dalších aktivitách). 

Zpestřením bylo vystoupení Ladislava Šína, westmena a profesionálního mistra světa v ovládání biče ve whip and colt western show. Zakladatel westernových soutěží  v ovládání biče, lasa, westernového revolveru, v hodu nožem a tomahavkem předvedl mimo jiné i chytání krásných dívek bičem.

Po vyhlášeni vítězů  byly předány účastnické certifikáty a pak již měli organizátoři připravený  večerní volný zábavný program  s tancem. Následující sobotní dopoledne pak účastníci  strávili na svahu, odpoledne se pak se spoustou zážitků rozjeli do svých domovů.

IMG_9433_r

O soutěži

Partneři

logo-remarkplast-compouding Satum

Více >>

News

Princess Golf Academy 2017

27.6.2017

archiv