MISS PRINCESS OF THE WORLD

Úřadující vítězkou Miss Princess of the World je slečna Andella Chileshe Matthews ze Zambie.

Úvodní stránka » Média » Miss Princess of the World 2011 ZAHÁJENA !

Miss Princess of the World 2011 ZAHÁJENA !

snihofi1

V sobotu 5. února 2011 se v lyžařském areálu SKI RELAX MONÍNEC u Prahy konala sportovně – zábavná akce Miss na sněhu neboli první oficiální akce nového ročníku prestižní světové soutěže krásy Miss Princess of the World®.

Miss na sněhu je každoročně zahajovací akcí nového ročníku soutěže Miss Princess of the World® a oficiálnímu zahájení obvykle předchází sportovní dopoledne plné soutěží a her. Organizátoři letos navíc zavedli atraktivní novinku, kdy se denního soutěžního programu mohly zúčastnit přihlášené dívky a dámy od 15 do „neurčitých “ let věku. Na svahu se tak setkaly všechny věkové kategorie „miss“, tedy všechny dívky či dámy, které měly chuť strávit víkendový den sportem a zábavou. A také si to náležitě užily.

Kromě závodu „jízdy ze svahu na čemkoli“ na ně čekala také řada sportovních atrakcí – mohly si tak vyzkoušet běh na sněžnicích, jízdu na čtyřkolkách či elektrickém býku, lukostřelbu a další. Ty nejlepší sportovkyně pak byly odměněny hodnotnými cenami od sponzorů. 

Celou akci zahájil prezident soutěže pan ing. Viktor Krča společně se známým hudebníkem Felixem Slováčkem a moderátorem Vilémem Čokem, který celou akci komentoval svými vtipnými postřehy a jako první zahájil závod sjezdem na aktuální lyžařské novince na našem trhu – krátkých lyžích RAX. Vilda Čok se pak ujal také moderování oficiálního večerního programu. V průběhu večera měli návštěvníci možnost shlédnout módní přehlídku sportovního oblečení Nikita a módní přehlídku společenského oblečení, úchvatnou barmanskou show nebo pěvecké vystoupení mladé zpěvačky Sandry Rosové.

V závěru večera pan ing. Krča mimo zástupců partnerů a účastnic soutěží krásy, přivítal také významné zahraniční hosty, mj. např. národního organizátora Miss Princess of the World® pro Anglii a Guyanu Kena Chunga, konzula Dominikánské republiky Ramona Careňa nebo Miss Vietnam ČR 2011 Vu Thi Thuy Duong a v neposlední řadě vítězku Miss Princess of the World Czech Republic 2010 Alici Kocákovou, a v jejich přítomnosti oficiálně zahájil nový ročník soutěže. Zahájení se rovněž zúčastnily další titulované dívky Miss Princess of the World® Czech Republic 2010 (Lenka Hovorková, Eliška Baťová, Gabriela Bendová,Tereza Jinochová).

Od dnešního dne mají dívky možnost se přihlásit prostřednictvím oficiálních stránek soutěže na některý z castingů Národního výběru Miss Princess of the World® Czech Republic 2011, jehož vítězka bude reprezentovat Českou republiku na světovém finále 1 října 2011 v TOP HOTELU Praha.

O soutěži

Partneři

logo-remarkplast-compouding Satum

Více >>

News

Princess Golf Academy 2017

27.6.2017

archiv