MISS PRINCESS OF THE WORLD

Úřadující vítězkou Miss Princess of the World je slečna Andella Chileshe Matthews ze Zambie.

Úvodní stránka » Média » Miss na Sněhu a zahájení ročníku 2010

Miss na Sněhu a zahájení ročníku 2010

logo Miss Princess of the World

Mezinárodní soutěž krásy Miss Princess of the World zahajuje nový ročník. Jeho první oficiální akcí bude Miss na Sněhu, která proběhne 5. -7. února 2010 v lyžařském areálu SKI RELAX MONÍNEC u Prahy.

Soutěž krásy pod značkou Princess of the World mohli obdivovatelé ženské krásy zaregistrovat již minulým rokem, kdy v červnu proběhlo české národní finále ve Svitavách a koncem září pak celosvětové finále s promotion v Česku a v Maďarsku, završené galavečerem v pražském TOP HOTELU Praha & Congress Centre****. O korunku a titul Princezny světa se zde utkalo třicet osm krásek z třiceti osmi zemí.

Ačkoli to na první pohled nevypadá, Miss Princess of the World není soutěží novou, ale má již dlouholetou tradici. Je přímým pokračováním předchozích sedmi ročníků mezinárodní soutěže krásy, jen od loňského roku mírně navýšila věkovou hranici soutěžících dívek, vzhledem k plnoletosti v mnoha zahraničních zemích. Dívky se mohou tedy hlásit až do 23 let věku.

„Dlouholeté zkušenosti s organizací takovéto akce nám prokázaly, že jsme schopni vytvářet jednak kvalitní, společensky prestižní akci, jednak kvalitní líheň miss a modelek. Není žádnou výjimkou, že se dívky, které začínaly naší soutěží a prošly úspěšně např. finálovou částí, se později s úspěchy účastní i jiných soutěží krásy nebo se prosadí v modelingu“ vysvětluje prezident soutěže, pan Viktor Krča a dodává „tím, že jsme z „juniorek“ umožnili účast v soutěži i starším dívkám, je zároveň podporujeme v rychlejším startu profesní kariéry.“

O novém ročníku nám pak prozradil následující: “Větší medializaci a propagaci tohoto ročníku chceme věnovat právě informovanosti o správném názvu a směru soutěže Miss Princess of the World, který jsme představili na posledním světovém finále a v následujících letech už zacílit pozornost veřejnosti jednoznačně pouze na Princezny světa“.

Oficiální křest nového ročníku soutěže proběhne 6. února 2010 v lyžařském areálu Monínec právě na společenském večeru již zmíněné Miss na sněhu – zábavně sportovní show na sněhu pro partnery soutěže a bývalé či současné účastnice soutěží krásy.

Pro všechny hosty bude přichystán také atraktivní denní program – lyžování, snowtubing, snowboarding, soutěže družstev a sportovní exhibice na sněhu. Denní i večerní akce budou probíhat „pod taktovkou“ známého moderátora Viléma Čoka, pozvání na akci přijaly také i další známé osobnosti, např. Jan Čenský, Felix Slováček, Domenicco Martucci a další.

O soutěži

Partneři

logo-remarkplast-compouding Satum

Více >>

News

Princess Golf Academy 2017

27.6.2017

archiv