MISS PRINCESS OF THE WORLD

Úřadující vítězkou Miss Princess of the World je slečna Andella Chileshe Matthews ze Zambie.

Úvodní stránka » News » Miss na ledě 2016

Miss na ledě 2016

Atraktivní, dynamické i sportovně zábavné charitativní odpoledne zažila 3. března 2016 Multifukční hala v Ostravě-Vítkovicích. V rámci dlouhodobého nadnárodního projektu Miss Princess of the World zde organizátoři této světové soutěže uspořádali další ročník sportovní akce pod názvem MISS NA LEDĚ s letošní novinkou, prvním ročníkem hokejového turnaje PRINCESS HOCKEY CUP 2016.

 

Celý odpolední program byl řádně našlápnutý a střídal se v rychlém sledu pod taktovkou profesionálních rozhodčích a pořadatelů. Na ledové ploše se kromě moderátorů -  Jirky Basty a Tomáše Hanzla na zábavě především výborně podílely spolupracující organizace – Bruslařský klub Ostrava a HC Vítkovice Steel.

 

Na základě pozvání organizátorů se celého programu plného her i dovednostních soutěží kromě  MISS, hokejistů, hostů a jejich rodinných příslušníků zúčastnily zcela zdarma především dětské domovy a další nízkoprahová zařízení, kluby a charity, které pracují s mládeží. Protože spousta těchto dětí neměla brusle, předvídaví organizátoři společně s firmou REMARK PLAST pro ně zajistili několik půjčoven a 40 párů bruslí dokonce dovezli až z Prahy.  Po nezbytném zahájení akce a představení osobností patřila skvěle připravená ledová plocha úvodní krasobruslařské exhibiční části, ve které se představili mladí nadějní krasobruslaři, budoucí reprezentanti, Lucie Popková, Vojtěch Warisch a Emma Vrublová. Ta poslední nám na závěr akce ještě jednou předvedla celou plejádu skoků i s technickým komentářem.

 

V následující volné části přišlo právě to, na co se děti i hosté moc těšili. Rychle obout brusle a přes otevřená vrátka na střídačce hurá na ledovou plochu za bruslením, tancem i hokejovými dovednostmi.

 

Pro některé bruslaře byl oříšek se udržet na ledě, pro jiné zase manipulace s pukem, pro ty lepší třeba překonat brankáře, no prostě každý se s tím popral po svém. Ještě že celou dobu s nimi byly na ledě také naše MISS PRINCESS a jako správní bílí andělé všem dětem rozdávaly sladkosti a dárky.

 

Protože víme, že po bruslení a snaze překonat gravitaci na ledě lehce vyhládne, byly ve spolupráci s restaurací PULS a partnery Tom Fruit CZ, Starbucks, Havlík Opal či Raisten připraveny stánky s cateringem, kde rozhodně bylo z čeho vybírat pro děti i dospělé. Takový nealko punč, párek v rohlíku, ovocný salát či zvěřinový gulášek byla v tu chvíli velká lahoda.

 

V další části akce mohli diváci sledovat a fandit prvnímu ročníku hokejového turnaje pro amatérské hráče pod názvem PRINCESS HOCKEY CUP 2016. Po oficiálním rozlosování si týmy zahrály systémem každý s každým mezi sebou.

 

Na závěr turnaje byla vyhlášena atraktivní divácká disciplína o nejlepšího střelce a diváky mohlo nadchnout množství samostatných nájezdů, ze kterých vyšel vítězný hokejista.

 

Celá akce pak byla ukončena řádným vyhlášením nejlepších týmů a oficiálním předání poháru

a cen od společností LIBROS, ČEDOK a BAUER.

 

Celou dnešní akci MISS NA LEDĚ 2016 si všichni její účastníci maximálně užili. Na tvářích dětí bylo vidět spousta radosti.  K tomu ještě možnost si po konci akce moci domů odnést dárkový balíček, no komu by se to nelíbilo? A tak držme pěsti organizátorům, aby tento ročník akce rozhodně nebyl poslední, a aby mohli připravit další možnosti, jak udělat dětem radost a umožnit jim zábavu při sportovních aktivitách.

miss na ledě 2016

O soutěži

Partneři

logo-remarkplast-compouding Satum

Více >>

News

PRINCESS GOLF ACADEMY 2017

19.6.2017

archiv