MISS PRINCESS OF THE WORLD

Úřadující vítězkou Miss Princess of the World je slečna Andella Chileshe Matthews ze Zambie.

Úvodní stránka » News » Koncert pro princezny

Koncert pro princezny

_ML_8015

V Klášterci nad Ohří dívky zažily koncert vskutku královský. Po úvodním slovu pana starosty, který dívky v Klášterci uvítal, předvedl na útulném nádvoří místního zámku několik tanečních variací mistr světa ve stepu, Pavel Hrubec. Potom se finalistky odebraly do renesančního sálu zámku

Poslouchat koncert fenomenálního houslového virtuóza Jaroslava Svěceného je zážitek sám o sobě kdekoli, natož v tak výborném akustickém prostředí. Mistr dívkám předvedl několik ukázek svého umění. Jakožto uznávaný znalec historie a stavby houslí během hry vystřídal a představil několik mistrovských houslí významných houslařů 17. až 20. století. A jako vždy se v jeho hře kloubila precizní technika hry a znatelná láska k umění i hudbě. Však také dívky jeho vystoupení ocenily velmi dlouhým potleskem.

Měl jsem z koncertu opravdu radost. Na děvčatech bylo znát, že je hudba zaujala a skutečně je, jak se říká, chytila za srdce.“, pochválil dívky mistr a dodal:“ Velice se těším, až se uvidíme znovu v  sobotu na finále soutěže, kde budu opět vystupovat, tentokrát společně se svou dcerou“.

O soutěži

Partneři

logo-remarkplast-compouding Satum

Více >>

News

Princess Golf Academy 2017

27.6.2017

archiv