MISS PRINCESS OF THE WORLD

Úřadující vítězkou Miss Princess of the World je slečna Andella Chileshe Matthews ze Zambie.

Úvodní stránka » News » Jaké jsou naše dívky?

Jaké jsou naše dívky? Chytré, ctižádostivé, temperamentní, společenské. A úspěšné!

casting brno3

Mezinárodní soutěž krásy Miss Princess of the World je známá svými nadprůměrně přísnými kriterii pro výběr finalistek už při castinzích jednotlivých národních kol. A že vybírá dívky vskutku kvalitní, dokazují i samy účastnice, které se nezřídka následně umisťují na předních místech i v jiných soutěžích.

Na rozdíl od mnoha jiných soutěží dívkám, které se zúčastnily některé naší soutěže ať už národního kola nebo světového finále, účast v konkurenčních soutěžích nezakazujeme. Je pro nás potěšení sledovat pokroky dívek a naopak jsme rádi, když naše děvčata slaví další úspěchy a často je přijedeme na finále “cizí“ soutěže podpořit. “, potvrdil prezident soutěže Miss Princess of the World, pan ing. Viktor Krča.

Na listinu úspěšných finalistek Miss Princess of the World si např. minulou sobotu mohl připsat hned tři jména dívek, které se zúčastnily finále jedenáctého ročníku Miss Praha Open v české republice. Všechny tři finalistky – Denisa Domanská, Eliška Urbancová a Tereza Jinochová, které se v minulosti úspěšně dostaly do českého finále soutěže Miss Princess of the World, obsadily některý z možných titulů.
Největší radost měla bezpochyby Denisa Domanská, osmnáctiletá studentka gymnázia z Koryčan u Zlína, jež získala vítězný titul Miss Praha Open 2010 a z finálového večera odjela v novém Peugeotu 206+. Denisa však nezvítězila jen u odborné poroty, okatá kráska získala zároveň titul Miss Internet. Na portálu www.nicemagazine.cz pro ni hlasovalo téměř dva a půl tisíce internetových uživatelů. Denisa, která tvrdí, že ji nejvhodněji vystihuje přídavné jméno „ctižádostivá“ hraje floorball, má ráda lidový tanec a zpěv. Během finálového večera roztleskala sál hitem skupiny Abba Honey Honey.
Že se v letošním ročníku sešly mimořádně nadané dívky, potvrzuje i první Vicemiss Praha Open Tereza Jinochová z Neratovic. Tereza, která sama charakterizuje přídavným jménem „společenská“, se od pěti let věnuje tanci a při volné disciplíně předvedla ukázku rumby a jivu, s nimiž získala první místo na Mistrovství ČR v družstvech.
Právě například na Terezce je od května, kdy s námi absolvovala české finále a současně i náročné soustředění v Itálii, včetně tvrdého tréninku choreografie a chůze pod vedením našeho skvělého choreografa Petera Varadyho, vidět ohromný pokrok při prezentaci na mole i sebejistotě ve vystupování. Ale i ostatní děvčata na sobě tvrdě pracují s viditelnými výsledky“, komentoval s úsměvem úspěch dívek ing. Krča, který finále Miss Praha Open se zájmem sledoval mezi diváky z předních řad.
Elišce Urbancové z Telče udělili korunku přímo diváci v sále.  Tato temperamentní milovnice koní, která diváky zaujala klavírním vystoupením, si tak odnesla titul Miss Sympatie.

Z dalších našich úspěšných finalistek můžeme připomenout např. finalistku Miss Princess of the World Czech Republic 2009 Barboru Hamplovou - Miss Praha Open 2009 a finalistku České Miss 2009 nebo Miss Princess of the World Slovakia 2009 Dominiku Dzúrikovou, která v květnu vyhrála Miss Eden International 2010.

O soutěži

Partneři

logo-remarkplast-compouding Satum

Více >>

News

Princess Golf Academy 2017

27.6.2017

archiv