MISS PRINCESS OF THE WORLD

Úřadující vítězkou Miss Princess of the World je slečna Andella Chileshe Matthews ze Zambie.

Úvodní stránka » News » Galavečer ekonomické diplomacie 2016

Galavečer ekonomické diplomacie 2016

Dne 14. října 2016 se uskuteční v luxusních prostorách Prague Marriott Hotelu prestižní VIP akce -  GALAEVENING OF ECONOMIC DIPLOMACY 2016  s národním výběrem finalistky ČR soutěže MISS PRINCESS OF THE WORLD®2016.

Tato akce pod záštitou PaedDr. Hynka Kmoníčka, ředitele Odboru zahraničního Kanceláře presidenta republiky, je koncipována jako společenský VIP galavečer s oficiální večeří za účasti podporovatelů projektu z řad reklamních partnerů, oficiálních osobností, ambasadorů, pozvaných hostů a medií. Galavečeru předchází celostátní výběrový casting s vysoce odbornou porotou pro české finalistky soutěže, z jehož superfinalistek bude další oficiální porotou v rámci programu galavečera vybrána ta nejlepší pro prezentaci České republiky v rámci světového finále soutěže MISS PRINCESS OF THE WORLD® 2017.  Hudebně zábavný program moderovaný Raynoldsem Korantengem společně s FASHION SHOW předních českých návrhářů pak doplní představení finalistek, špičkoví tanečníci i umělci, součástí programu večera je však i slavnostní večeře u kulatých stolů či ochutnávky specialit.

Akce bude natáčena TV i zachycena fotografy, výtěžek památečního velkoformátového fota s vítězkami ve spolupráci s fy. CANON a další příspěvky partnerů budou již tradičně věnovány na různé charitativní projekty v rámci společenské odpovědnosti projektu MISS PRINCESS OF THE WORLD®.

V rámci akce bude také ve spolupráci se světovou lodní společností MSC Crociere představeno unikátní světové finále MISS PRINCESS OF THE WORLD®. 2017 s účastí cca 60 oficiálně zastoupených zemí, připravované pod záštitami kulturních a politických představitelů jako vysoce prestižní akce s mezinárodní účastí v netradičním prostředí zcela nové obří zaoceánské luxusní lodi MSC MERAVIGLIA. Součástí akce s bohatým doprovodným programem ( exkluzivní vystupující, světoví virtuosové, Cirque de Soleil,  apod.) bude TV natáčení a následný přenos satelitním vysíláním pro celou Evropu, část Asie a část Afriky či  on-line vysílání na internetu do celého světa. Doprovodnou aktivitou, připravovanou ve spolupráci s poradenskou platformou BUILDINGBRIDGES pak bude BUSINESS FORUM OF ECONOMIC DIPLOMACY 2017 u příležitosti světového finále MISS PRINCESS OF THE WORLD®. 2017, spojeno s workshopy a účastí mezinárodních partnerů i oficiálních představitelů, připravované ve spolupráci s honorárními konzuláty a obchodními komorami v jednotlivých zemích.

Galavečer ekonomické diplomacie

O soutěži

Partneři

logo-remarkplast-compouding Satum

Více >>

News

PRINCESS GOLF ACADEMY 2017

19.6.2017

archiv