MISS PRINCESS OF THE WORLD

Úřadující vítězkou Miss Princess of the World je slečna Andella Chileshe Matthews ze Zambie.

Úvodní stránka » News » Novinky » Do Prahy přijíždějí princezny z celého světa

Do Prahy přijíždějí princezny z celého světa. Soutěž MISS PRINCESS OF THE WORLD zahájila přípravy na finálový galavečer

Počínaje včerejším odpolednem do Prahy přijíždějí finalistky světové soutěže MISS PRINCESS OF THE WORLD, která vyvrcholí galavečerem v pražském TOP HOTELU Praha 1.10.2011 ve 20:00. světového finále se zúčastní 44 dívek s celého světa ve věkovém rozmezí od 16 do 23 let.  Děvčata se v průběhu následujících dnů budou připravovat na finále soutěže. Zhotovují se videovizitky, dolaďují se volné disciplíny nacvičují se choreografie. V následujících dnech mají na programu princezny také například prohlídku Pražského hradu, Chrámu chmele a piva v Žatci, Nový Hrad Jimlín nebo spanilou jízdu na Segway na Staroměstském náměstí.

Zítra tj. 23. 9. 2011 v 21:00 proběhne v TOP HOTELU Praha oficiální zahájení soutěže MISS PRINCESS OF THE WORLD. Prezident soutěže uvítá všechny finalistky a krátce s nimi a přítomnými novináři posedí u drinku v restauraci Moravia. 
„Jsem rád, že i počasí se umoudřilo, pevně doufám, že takovéto počasí vydrží, protože připravený program pro děvčata vyžaduje teplo a sluníčko.  V tuto chvíli mohu prozradit, že organizační tým již funguje a řeší veškeré drobné problémy na akci, převozy dívek, vízové povinnosti, zdravotní stavy dívek a jiné“. Prozradil nám pan inženýr Viktor Krča, prezident soutěže a zároveň následně vyjádřil svoje potěšení. „Máme potvrzeno satelitní vysílání do celé Evropy, Asie a Afriky, dále on-line přenos po internetu. Potěšitelné také je, že začínáme zajímat i velké země jako je Čína, které k nám posílají své zástupce ambasád a media.“

V současné době jsou již v TOP HOTELU Praha akreditovány dívky ze zemí: Belgie, Česká republika, Francie, Kypr, Maďarsko, Litva, Malta, Mexiko, Nikaragua, Portugalsko, Řecko, Slovenská republika a Vietnam. První dojmy dívek jsou příznivé, jsou nadšeny z ubytování, především velké vany na pokoji a týmu, který se o ně profesionálně stará. Zaujala je také hala, kde jsou umístěny obrazy českých osobností, jako je Karel Gott nebo Iva Kubelková. Dva měsíce před soutěží zabraly dívkám přípravy na soutěž, nejvíce práce jim dala příprava volné disciplíny. Další přípravy probíhaly u kadeřníka u kosmetiky a v posilovně. Princezny si přivezly zhruba 5 párů bot a 10 společenských šatů včetně národního kostýmu. Naše česká finalistka má národní kostým v barvách české vlajky, na kterých můžeme najít také národní znak od návrhářky Marie Zelené. O národní kostým slovenské finalistky se postarala návrhářka Jana Pištějová.

Celá akce vyvrcholí finálovým galavečerem 1.10.2011 v TOP HOTELU Praha, který budou moderovat Jan Čenský a Michaela Ochotská. Můžete se těšit na 44 světových finalistek, módní přehlídky, volnou disciplínu, promenádu v plavkách, videoreportáže, prezentace šperků, kosmetiky a oděvních doplňků. Dále prezentace světových šéfkuchařů Itálie, Latinské Ameriky a jejich produktů, luxusních vozidel, doutníků a jiných dobrot. Módní přehlídky předních světových i českých návrhářů, Carmine Dorsi, Kamil Střihavka, Andrea Kalivodová, Jaroslav Svěcený s dcerou, Felix Slováček, Petr Vondráček & Lokomotiva, taneční a akrobatická vystoupení. All inclusive raut, charitativní dražba, křest ročníkového archivního vína Princess, vernisáž fotografií, prezentace moravských i světových vín, destilátů – kubánský rum, arménské brandy, likéry, barmanská show. Od 02:00 – olldies disco do ranních hodin, karaoke.

 

img_9763__voda_net_miniimg_9848__banner_net

O soutěži

Partneři

logo-remarkplast-compouding Satum

Více >>

News

Princess Golf Academy 2017

27.6.2017

archiv