MISS PRINCESS OF THE WORLD

Úřadující vítězkou Miss Princess of the World je slečna Andella Chileshe Matthews ze Zambie.

Úvodní stránka » News » Bond girl na střelnici

První bod včerejšího programu soustředění Miss Princess of The World proběhl na střelnici v Čestlicích. Dívky si zkusily, jaké to je být správnou Bond girl a krýt střelbou záda agentovi. Také soutěžily o to, která bude nejlepší střelkyní, tedy tou pravou Bond girl. Tou se nakonec stala Samantha Stoecklmayer miss Kypr: „Když jsem se dozvěděla, že jsem vyhrála, tak to byl velmi zvláštní pocit. O zbraně jsem se vždycky zajímala, ale dneska jsem střílela poprvé. Myslím si, že správná Bond girl musí umět dobře střílet a orientovat se v technice.“

Na střelnici se dívkám věnovali profesionálové, kteří jim vysvětlili, jakou zbraní střílejí, jak se lícuje a jak zamířit. Samotná střelba už ale byla na nich. „Pro princezny jsme připravili střelbu ze samonabíjecích pistolí. Děvčata, která poslouchala instruktáž, tak vše zvládla. Brala to zodpovědně, měla k tomu respekt, a to se promítlo v jejich výsledcích. Myslím si, že střílela velice příjemně,“ přibližuje Daniel Novák správce střelnice.

Na princezny se přijela podívat i mistryně světa v rychlostřelbě Martina Šerá: „Měla jsem pro holky nachystanou exhibici, toho co střílím já. Pak jsme se ještě koukala, jak missky střílí, a můžu říct, že na to, že většina střílela poprvé, zvládly vše na výbornou.“ Martina také dala dívkám dárečky a vyhlásila Bond girl. Princezny si návštěvu střelnice užily a shodly se, že šlo o jedinečný zážitek.

O soutěži

Partneři

logo-remarkplast-compouding Satum

Více >>

News

PRINCESS GOLF ACADEMY 2017

19.6.2017

archiv